Автолізинг

СІТІ ЛІЗИНГ - це спеціалізована лізингова компанія. Ми фінансуємо викуп авто для водіїв, що працюють в комерційній сфері пасажирських перевезень в системах агрегаторів і сервісів доставки UBER / BOLT / UKLON / RAKETA та ін.

logo icon
  • Лізинг – це найкраща з можливих альтернатив оренді авто для роботи. Після погашення всіх платежів за узгодженим графіком, авто переходить у Вашу власність!
  • Наші цільові клієнти – це водії таксі, що працюють регулярно і яким важко зробити перший внесок 30-40% по кредиту в банк або в більшості лізингових компаній. А також водії, що мають обмеження у кредитуванні через недоліки публічного фінансового стану.
  • Якщо Ви досвідчений водій таксі, маєте і бажаєте взяти авто в лізинг з мінімальний авансом від 10%, тоді Вам до нас (😀).
  • Ми готові розглянути варіанти оформлення авто в лізинг, якщо Ви хочете працювати на одному авто разом з напарником, ділити з ним платежі за авто на двох. Все це без ліміту по пробігу (😀).
  • Допоможемо з брендуванням авто. Додатково Ви зможете отримувати до 10 000 гривень в місяць за рекламу на бортах. Це значно допоможе Вам щомісячно сплачувати лізингові платежі.
  • Якщо виникнуть непередбачувані труднощі з викупом авто – готові разом вирішити як вийти з ситуації з найменшими втратами для обох сторін.
ключи
авто

Б/у авто
Перший внесок 10%

Термін фінансування
12-36 місяців

Без довідок про доходи

Немає грошей на перший внесок? Допоможемо заробити на наших авто!

Порівняння оренди і фінансового лізингу
Порівняння з іншими лізинговими компаніями
Порівняння з сірим лізингом (авто під викуп)
Потрібна допомога?

Відповімо на всі питання і підберемо для вас оптимальне рішення. Консультація безкоштовна.